Dane kontaktowe

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy rozwiązać problemy. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do skontaktowania się z nami.

Adres pocztowy

TuneUp Software GmbH
Eschenheimer Anlage 1
60316 Frankfurt am Main
Niemcy
Email

Pomoc techniczna

Jeżeli mają Państwo problem z jednym z naszych produktów, prosimy w pierwszej kolejności zawsze odwiedzić nasz zawsze dostepny obszar pomocy technicznej. Można tam znaleźć odpowiedzi na wszystkie często zadawane pytania oraz wlaściwą osobę do zaadresowania posiadanych wątpliwości.

Do pomocy technicznej

 

Realizacja zamówień

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące swojego zamówienia, opcji płatności, dostarczenia licencji lub ogólne problemy przy zakupie w naszym sklepie internetowym, prosimy o kontakt z operatorem naszego sklepu, firmą cleverbridge, lub za posrednictwem formularza kontaktowego.

Do formularza kontaktowego

 

Partner online

Mają Państwo ciekawą witrynę internetową, interesujace produkty lub atrakcyjne usługi i są Państwo zainteresowani wspólpracą z TuneUp oraz sprzedażą naszych produktów jako firma partnerska lub reseller? Odpowiedzi można też znaleźć w obszarze często zadawanych pytań:

Do centrum dla firm partnerskich
Do centrum dla resellerów


Klienci biznesowi

Chcielibyście Państwo stosować TuneUp Utilities w swojej firmie lub macie Państwo pytania na temat licencji ilościowych czy też pakietów dla wielu użytkowników? W naszym dziale dla klientów biznesowych nie ma odpowiedzi na nurtujące Państwa pytanie?

Zlóż zapytanie klienta biznesowego

 

Dystrybucja

Chcielibyście Państwo oferować TuneUp Utilities jako firma partnerska, sprzedawca detaliczny czy w wersji OEM? Macie Państwo pytania na temat sposobu postępowania lub szukacie Państwo wlaściwej osoby do kontaktu?

Zlóż zapytanie klienta detalicznego
Zlóż zapytanie OEM lub firmy partnerskiej

 

Prasa

Jeżeli chcecie Państwo otrzymać egzemplarze do recenzji, materiały graficzne związane z naszymi produktami lub zezwolenie na opublikowanie wersji testowej naszych produktów na płycie CD dołączanej do publikacji lub inne pytania prasowe, prosimy skontaktowac sie z Sandro Villinger.

Do centrum prasowego